DPP480-48-1
RoHS
制造商零件编号:
DPP480-48-1
商品编码:
DPP480-48-1
零件描述:
AC/DC CONVERTER 48V 480W
产品类别 :
Industrial, DIN Rail Power Supplies
Not For New Designs
-40°C ~ 71°C (With Derating)
Adjustable Output, Load Sharing, Universal Input
ITE (Commercial)
4.68" L x 5.91" W x 4.88" H (118.9mm x 150.1mm x 124.0mm)
AC
CE
480W
1
3 kV
10A
48V
90%
85 ~ 132 VAC, 176 ~ 264 VAC