PS5R-VG24
RoHS
制造商零件编号:
PS5R-VG24
商品编码:
PS5R-VG24
制造商/品牌:
IDEC
零件描述:
AC/DC CONVERTER 24V 240W
产品类别 :
Industrial, DIN Rail Power Supplies
Active
-25°C ~ 65°C (With Derating)
Adjustable Output, IP20, Universal Input
Hazardous Locations, Industrial, ITE (Commercial)
4.92" L x 2.36" W x 4.92" H (125.0mm x 60.0mm x 125.0mm)
AC or DC
CE, cULus, TUV
240W
1
3 kV
10A
24V
90%
85 ~ 264 VAC
100V
370V