PS3X-C24AFC
RoHS
制造商零件编号:
PS3X-C24AFC
商品编码:
PS3X-C24AFC
制造商/品牌:
IDEC
零件描述:
AC/DC CONVERTER 24V 26W
产品类别 :
Industrial, DIN Rail Power Supplies
Obsolete
-20°C ~ 70°C (With Derating)
Adjustable Output, Universal Input
ITE (Commercial)
3.11" L x 1.12" W x 2.00" H (79.0mm x 28.5mm x 50.8mm)
AC or DC
CE, cURus, TUV
26W
1
3 kV
1.1A
24V
84%
85 ~ 264 VAC
125V
375V