PS5R-VB12
RoHS
制造商零件编号:
PS5R-VB12
商品编码:
PS5R-VB12
制造商/品牌:
IDEC
零件描述:
AC/DC CONVERTER 12V 16W
产品类别 :
Industrial, DIN Rail Power Supplies
Active
-25°C ~ 75°C (With Derating)
Adjustable Output, IP20, Universal Input
Hazardous Locations, Industrial, ITE (Commercial)
3.74" L x 0.89" W x 3.54" H (95.0mm x 22.5mm x 90.0mm)
AC or DC
CE, cULus, TUV
16W
1
3 kV
1.3A
12V
82%
85 ~ 264 VAC
100V
370V