DLP180-24-1/E
RoHS
制造商零件编号:
DLP180-24-1/E
商品编码:
DLP180-24-1/E
制造商/品牌:
TDK-Lambda Americas Inc
零件描述:
AC/DC CONVERTER 24V 180W
产品类别 :
Industrial, DIN Rail Power Supplies
Last Time Buy
-10°C ~ 60°C (With Derating)
Adjustable Output, Universal Input
ITE (Commercial)
4.33" L x 3.15" W x 3.82" H (110.0mm x 80.0mm x 97.0mm)
AC
CE
180W
1
3 kV
7.5A
24V
87%
85 ~ 132 VAC, 170 ~ 265 VAC