DPP240-48-1
RoHS
制造商零件编号:
DPP240-48-1
商品编码:
DPP240-48-1
零件描述:
AC/DC CONVERTER 48V 240W
产品类别 :
Industrial, DIN Rail Power Supplies
Active
-40°C ~ 71°C (With Derating)
Adjustable Output, Load Sharing
ITE (Commercial)
4.57" L x 3.27" W x 4.92" H (116.0mm x 83.0mm x 125.0mm)
AC
CE
240W
1
3 kV
5A
48V
90%
85 ~ 132 VAC, 176 ~ 264 VAC