DPP120-48-1
RoHS
制造商零件编号:
DPP120-48-1
商品编码:
DPP120-48-1
零件描述:
AC/DC CONVERTER 48V 120W
产品类别 :
Industrial, DIN Rail Power Supplies
Active
-40°C ~ 71°C (With Derating)
Adjustable Output, Load Sharing
ITE (Commercial)
4.59" L x 2.50" W x 4.92" H (116.6mm x 63.5mm x 125.0mm)
AC
CE
120W
1
3 kV
2.5A
48V
87%
85 ~ 132 VAC, 176 ~ 264 VAC