DSP100-24
RoHS
制造商零件编号:
DSP100-24
商品编码:
DSP100-24
制造商/品牌:
TDK-Lambda Americas Inc
零件描述:
AC/DC CONVERTER 24V 100W
产品类别 :
Industrial, DIN Rail Power Supplies
Active
-25°C ~ 71°C (With Derating)
Adjustable Output, Universal Input
ITE (Commercial)
2.19" L x 3.54" W x 3.58" H (55.6mm x 89.9mm x 90.9mm)
AC or DC
CE
100W
1
3 kV
4.20A
24V
85%
90 ~ 264 VAC
120V
370V