02091.25MXEP
RoHS
制造商零件编号:
02091.25MXEP
商品编码:
02091.25MXEP
制造商/品牌:
Hartland Controls/Littelfuse
零件描述:
FUSE GLASS 1.25A 350VAC 2AG
产品类别 :
Fuses
Active
-55°C ~ 125°C
Through Hole
2AG, 5mm x 15mm (Axial)
0.185" Dia x 0.570" L (4.70mm x 14.48mm)
CE, cULus, PSE
350 V
1.25 A
Cartridge, Glass
Slow Blow
100A