KLSR175.X
RoHS
制造商零件编号:
KLSR175.X
商品编码:
KLSR175.X
制造商/品牌:
Hartland Controls/Littelfuse
零件描述:
FUSE CRTRDGE 175A 600VAC/300VDC
产品类别 :
Electrical, Specialty Fuses
Active
Electrical, Industrial
Requires Holder
Cylindrical, Blade Terminals
1.843" Dia x 9.626" L (46.80mm x 244.50mm)
CE, CSA, UL
600 V
300 V
175A