JTD100ID
RoHS
制造商零件编号:
JTD100ID
商品编码:
JTD100ID
制造商/品牌:
Hartland Controls/Littelfuse
零件描述:
FUSE, 100A, 600VAC, J, TIME DELA
产品类别 :
Electrical, Specialty Fuses
Active
Indicating
Transformer Protection
Requires Holder
Cylindrical, Alarm Indicator, Blade Terminal
1.126" Dia x 2.626" L (28.60mm x 66.70mm)
CSA, UL
600 V
300 V
100A