0496175.Z
RoHS
制造商零件编号:
0496175.Z
商品编码:
0496175.Z
制造商/品牌:
Hartland Controls/Littelfuse
零件描述:
FUSE LINK 175A 32VDC IN-LINE
产品类别 :
Electrical, Specialty Fuses
Active
-40°C ~ 125°C
Automotive
Free Hanging (In-Line)
In-Line
2.394" L x 0.729" W x 0.661" H (60.80mm x 18.30mm x 16.80mm)
32 V
175A