HP-L-0025-103-3%-MP
RoHS
制造商零件编号:
HP-L-0025-103-3%-MP
商品编码:
HP-L-0025-103-3%-MP
零件描述:
SENSOR LINEAR 25MM PC PIN
Active
-40°C ~ 85°C
Custom
Sensor Strip
10 kOhms
Resistive
PC Pin
Flexible Membrane - Linear
Resistive
±3%
Linear Position
0 ~ 25.00mm (0 ~ 0.98")
±20%