TSP-L-0100-103-3%-ST
RoHS
制造商零件编号:
TSP-L-0100-103-3%-ST
商品编码:
TSP-L-0100-103-3%-ST
制造商/品牌:
Spectra Symbol
零件描述:
SENSOR LINEAR 100MM SOLDER TAB
产品类别 :
Position Sensors - Angle, Linear Position Measuring
Active
-40°C ~ 50°C
Custom
Sensor Strip
10 kOhms
Resistive
Solder Tab
Flexible Membrane - Linear
Resistive
±3%
Linear Position
0 ~ 100.00mm (0 ~ 3.94")
±20%