SP-L-0025-103-1%-ST
RoHS
制造商零件编号:
SP-L-0025-103-1%-ST
商品编码:
SP-L-0025-103-1%-ST
零件描述:
SENSOR LINEAR 25MM SOLDER TAB
Active
-40°C ~ 50°C
Custom
Sensor Strip
10 kOhms
Resistive
Solder Tab
Flexible Membrane - Linear
Resistive
±1%
Linear Position
0 ~ 25.00mm (0 ~ 0.98")
±20%