TSP-L-0025-103-3%-RLD
RoHS
制造商零件编号:
TSP-L-0025-103-3%-RLD
商品编码:
TSP-L-0025-103-3%-RLD
制造商/品牌:
Spectra Symbol
零件描述:
SENSOR LINEAR 25MM CONNECTOR
产品类别 :
Position Sensors - Angle, Linear Position Measuring
Active
-40°C ~ 50°C
Custom
Sensor Strip
10 kOhms
Resistive
Connector
Flexible Membrane - Linear
Resistive
±3%
Linear Position
0 ~ 25.00mm (0 ~ 0.98")
±20%