TSP-L-0012-103-3%-RLD
RoHS
制造商零件编号:
TSP-L-0012-103-3%-RLD
商品编码:
TSP-L-0012-103-3%-RLD
零件描述:
SENSOR LINEAR 12.5MM CONNECTOR
Active
-40°C ~ 50°C
Custom
Sensor Strip
10 kOhms
Resistive
±3%
Linear Position
0 ~ 12.50mm (0 ~ 0.49")
±20%