SP-L-0170-103-3%-RH
RoHS
制造商零件编号:
SP-L-0170-103-3%-RH
商品编码:
SP-L-0170-103-3%-RH
零件描述:
SENSOR LINEAR 170MM CONNECTOR
Active
-40°C ~ 50°C
Custom
Sensor Strip
10 kOhms
Resistive
±3%
Linear Position
0 ~ 170.00mm (0 ~ 6.69")
±20%