SP-L-0200-103-3%-RH
RoHS
制造商零件编号:
SP-L-0200-103-3%-RH
商品编码:
SP-L-0200-103-3%-RH
制造商/品牌:
Spectra Symbol
零件描述:
SENSOR LINEAR 200MM CONNECTOR
产品类别 :
Position Sensors - Angle, Linear Position Measuring
Active
-40°C ~ 50°C
Custom
Sensor Strip
10 kOhms
Resistive
Connector
Flexible Membrane - Linear
Resistive
±3%
Linear Position
0 ~ 200.00mm (0 ~ 7.87")
±20%