TSP-L-0300-103-1%-RH
RoHS
制造商零件编号:
TSP-L-0300-103-1%-RH
商品编码:
TSP-L-0300-103-1%-RH
零件描述:
SENSOR LINEAR 300MM CONNECTOR
Active
-40°C ~ 50°C
Custom
Sensor Strip
10 kOhms
Resistive
±1%
Linear Position
0 ~ 300.00mm (0 ~ 11.81")
±20%