080D394-024000
RoHS
制造商零件编号:
080D394-024000
商品编码:
080D394-024000
零件描述:
GASKET FABRIC FOAM D-SHAPED 0.08
Active
-40°C ~ 70°C
Gasket
Copper Nylon
D-Shape
24.000" (609.60mm)
0.394" (10.01mm)
0.080" (2.03mm)