21B03-BFA000356N
RoHS
制造商零件编号:
21B03-BFA000356N
商品编码:
21B03-BFA000356N
制造商/品牌:
Orbel Corporation
零件描述:
FINGER STOCK BECU SLOT-MOUNT 0.1
产品类别 :
RFI and EMI - Contacts, Fingerstock and Gaskets
Active
-40°C ~ 121°C
Fingerstock
0.356" (9.04mm)
0.320" (8.13mm)
0.110" (2.79mm)