26B06-BFA018000T
RoHS
制造商零件编号:
26B06-BFA018000T
商品编码:
26B06-BFA018000T
制造商/品牌:
Orbel Corporation
零件描述:
FINGER STOCK BECU NO SNAG 0.120"
产品类别 :
RFI and EMI - Contacts, Fingerstock and Gaskets
Active
-40°C ~ 121°C
Fingerstock
18.000" (457.20mm)
0.275" (6.99mm)
0.120" (3.05mm)