040R200-024000
RoHS
制造商零件编号:
040R200-024000
商品编码:
040R200-024000
制造商/品牌:
Orbel Corporation
零件描述:
GASKET FABRIC FOAM RECTANGULAR 0
产品类别 :
RFI and EMI - Contacts, Fingerstock and Gaskets
Active
-40°C ~ 70°C
Gasket
Copper Nylon
Rectangle
24.000" (609.60mm)
0.200" (5.08mm)
0.040" (1.02mm)