060D150-024000
RoHS
制造商零件编号:
060D150-024000
商品编码:
060D150-024000
制造商/品牌:
Orbel Corporation
零件描述:
GASKET FABRIC FOAM D-SHAPED 0.06
产品类别 :
RFI and EMI - Contacts, Fingerstock and Gaskets
Active
-40°C ~ 70°C
Gasket
Copper Nylon
D-Shape
24.000" (609.60mm)
0.150" (3.81mm)
0.060" (1.52mm)