080R400-024000
RoHS
制造商零件编号:
080R400-024000
商品编码:
080R400-024000
零件描述:
GASKET FABRIC FOAM RECTANGULAR 0
Active
-40°C ~ 70°C
Gasket
Copper Nylon
Rectangle
24.000" (609.60mm)
0.400" (10.16mm)
0.080" (2.03mm)