Y4C3N120J500LT
RoHS
制造商零件编号:
Y4C3N120J500LT
商品编码:
Y4C3N120J500LT
制造商/品牌:
Concord Components, Inc.
零件描述:
Capacitors Film Capacitors
产品类别 :
Capacitor Networks, Arrays
Active
12pF
±5%
50 V
C0G, NP0
Surface Mount
0612 (1632 Metric)
0.063" L x 0.126" W (1.60mm x 3.20mm)
0.035" (0.90mm)