730-1QB-110VAC
RoHS
制造商零件编号:
730-1QB-110VAC
商品编码:
730-1QB-110VAC
制造商/品牌:
Kacon
零件描述:
RELAY GEN PURPOSE SPST 30A 110V
产品类别 :
Power Relays, Over 2 Amps
Active
-10°C ~ 60°C
Test Button
Panel Mount
Quick Connect - 0.250" (6.3mm)
Silver Alloy
SPST-NO (1 Form A)
General Purpose
24.5 mA
110VAC
30 A
277VAC, 30VDC - Max