HR723-2C-24VDC
RoHS
制造商零件编号:
HR723-2C-24VDC
商品编码:
HR723-2C-24VDC
零件描述:
RELAY GEN PURPOSE DPDT 30A 24V
Active
-55°C ~ 80°C
DIN Rail
Screw Terminal
Silver Alloy
DPDT (2 Form C)
General Purpose
117 mA
24VDC
30 A
250VAC, 110VDC - Max