HR707N-2PL-24VDC
RoHS
制造商零件编号:
HR707N-2PL-24VDC
商品编码:
HR707N-2PL-24VDC
零件描述:
RELAY GEN PURPOSE DPDT 10A 24V
Active
-10°C ~ 40°C
Lighted Indicator
Socketable
Plug In, 8 Pin (Octal)
Silver (Ag), Gold (Au)
DPDT (2 Form C)
General Purpose
66.7 mA
24VDC
10 A
250VAC, 250VDC - Max