HR705-4PLD-12VDC
RoHS
制造商零件编号:
HR705-4PLD-12VDC
商品编码:
HR705-4PLD-12VDC
零件描述:
RELAY GEN PURPOSE 4PDT 3A 12V
Active
-40°C ~ 55°C
Diode, Lighted Indicator
Silver (Ag), Gold (Au)
4PDT (4 Form C)
General Purpose
75 mA
12VDC
3 A
250VAC, 125VDC - Max