HR705-4PLC-24VAC
RoHS
制造商零件编号:
HR705-4PLC-24VAC
商品编码:
HR705-4PLC-24VAC
零件描述:
RELAY GEN PURPOSE 4PDT 3A 24V
Active
-40°C ~ 55°C
Lighted Indicator, Surge Protection
Silver (Ag), Gold (Au)
4PDT (4 Form C)
General Purpose
37.5 mA
24VAC
3 A
250VAC, 125VDC - Max