K706-1PLDT-24VDC
RoHS
制造商零件编号:
K706-1PLDT-24VDC
商品编码:
K706-1PLDT-24VDC
制造商/品牌:
Kacon
零件描述:
RELAY GEN PURPOSE SPDT 10A 24V
产品类别 :
Power Relays, Over 2 Amps
Active
-40°C ~ 55°C
Diode, Lighted Indicator, Test Button
Socketable
Plug In
Silver (Ag), Gold (Au)
SPDT (1 Form C)
General Purpose
22.1 mA
24VDC
10 A
250VAC - Max