HR705-2PLC-110VAC
RoHS
制造商零件编号:
HR705-2PLC-110VAC
商品编码:
HR705-2PLC-110VAC
零件描述:
RELAY GEN PURPOSE DPDT 5A 110V
Active
-40°C ~ 55°C
Lighted Indicator, Surge Protection
Silver (Ag), Gold (Au)
DPDT (2 Form C)
General Purpose
8.2 mA
110VAC
5 A
250VAC, 125VDC - Max