HR705-2PL-12VDC
RoHS
制造商零件编号:
HR705-2PL-12VDC
商品编码:
HR705-2PL-12VDC
制造商/品牌:
Kacon
零件描述:
RELAY GEN PURPOSE DPDT 5A 12V
产品类别 :
Power Relays, Over 2 Amps
Active
-40°C ~ 55°C
Lighted Indicator
Socketable
Plug In
Silver (Ag), Gold (Au)
DPDT (2 Form C)
General Purpose
75 mA
12VDC
5 A
250VAC, 125VDC - Max