G5LE14DC36
RoHS
制造商零件编号:
G5LE14DC36
商品编码:
G5LE14DC36
制造商/品牌:
Omron Electronics Inc-EMC Div
零件描述:
RELAY GEN PURPOSE SPDT 10A 36V
产品类别 :
Power Relays, Over 2 Amps
Active
-40°C ~ 85°C
Through Hole
PC Pin
Silver Tin Oxide (AgSnO)
SPDT (1 Form C)
Non Latching
General Purpose
11.1 mA
36VDC
10 A
250VAC, 125VDC - Max
27 VDC
3.6 VDC