G2RL-2A-DC48
RoHS
制造商零件编号:
G2RL-2A-DC48
商品编码:
G2RL-2A-DC48
制造商/品牌:
Omron Electronics Inc-EMC Div
零件描述:
POWER RELAYS - POWER PCB RELAY
产品类别 :
Power Relays, Over 2 Amps
Active
-40°C ~ 85°C
Through Hole
PC Pin
Silver Alloy, Cadmium Free
DPST-NO (2 Form A)
Non Latching
General Purpose
9 mA
48VDC
8 A
440VAC, 300VDC - Max
33.6 VDC
4.8 VDC