PSB-60024
RoHS
制造商零件编号:
PSB-60024
商品编码:
PSB-60024
制造商/品牌:
Altech
零件描述:
AC/DC CONVERTER 24V 600W
产品类别 :
Industrial, DIN Rail Power Supplies
Obsolete
-25°C ~ 70°C (With Derating)
Adjustable Output
Industrial, ITE (Commercial)
5.59" L x 3.35" W x 4.88" H (142.0mm x 85.0mm x 124.0mm)
AC
CE, cULus
600W
1
3 kV
25A
24V
92%
508; 60950-1
330 ~ 550 VAC (3 Phase)