PSW-24048
RoHS
制造商零件编号:
PSW-24048
商品编码:
PSW-24048
制造商/品牌:
Altech
零件描述:
PWR SUPP DINRAIL 240W 5A 48VDC
产品类别 :
Industrial, DIN Rail Power Supplies
Obsolete
-30°C ~ 70°C (With Derating)
Adjustable Output
Industrial, ITE (Commercial)
4.47" L x 2.48" W x 4.93" H (113.5mm x 63.0mm x 125.2mm)
AC or DC
CB, CE, cULus
240W
1
3 kV
5A
48V
91%
508; 60950-1
180 ~ 550 VAC
254V
780V