S8AS-24006R
RoHS
制造商零件编号:
S8AS-24006R
商品编码:
S8AS-24006R
制造商/品牌:
Omron Automation and Safety
零件描述:
AC/DC CONVERTER 4X24V 240W
产品类别 :
Industrial, DIN Rail Power Supplies
Active
-10°C ~ 60°C (With Derating)
Adjustable Output, Universal Input
ITE (Commercial)
6.30" L x 5.19" W x 4.53" H (160.0mm x 131.8mm x 115.0mm)
AC
CE, cULus, cURus, VDE
240W
6
3 kV
3.8A, 3.8A, 3.8A, 3.8A, 3.8A, 3.8A
24V
24V
24V
24V
80%
24V
24V
85 ~ 264 VAC