S8JX-G15012D
RoHS
制造商零件编号:
S8JX-G15012D
商品编码:
S8JX-G15012D
制造商/品牌:
Omron Automation and Safety
零件描述:
AC/DC CONVERTER 12V 150W
产品类别 :
Industrial, DIN Rail Power Supplies
Obsolete
-10°C ~ 60°C
Load Sharing, Universal Input
ITE (Commercial)
6.87" L x 1.97" W x 3.82" H (174.5mm x 50.0mm x 97.0mm)
AC
CE
150W
1
13A
12V
79%
85 ~ 264 VAC