S8FS-G60015CD
RoHS
制造商零件编号:
S8FS-G60015CD
商品编码:
S8FS-G60015CD
制造商/品牌:
Omron Automation and Safety
零件描述:
PS 600W 15V 40A DIN MOUNT
产品类别 :
Industrial, DIN Rail Power Supplies
Active
-20°C ~ 70°C (With Derating)
Adjustable Output, DC Input Capable, Universal Input
Industrial, ITE (Commercial)
8.70" L x 4.72" W x 2.46" H (221.0mm x 120.0mm x 62.5mm)
AC or DC
CE, cURus, TUV, UL
600W
1
3 kV
40A
15V
90%
60950-1; 62368-1; UL 508
85 ~ 264 VAC
120V
350V