S8VS-18024AP
RoHS
制造商零件编号:
S8VS-18024AP
商品编码:
S8VS-18024AP
制造商/品牌:
Omron Automation and Safety
零件描述:
AC/DC CONVERTER 24V 180W
产品类别 :
Industrial, DIN Rail Power Supplies
Active
-10°C ~ 60°C (With Derating)
Adjustable Output, Universal Input
ITE (Commercial)
4.93" L x 2.95" W x 4.53" H (125.3mm x 75.0mm x 115.0mm)
AC
CE, cULus, cURus, VDE
180W
1
3 kV
7.5A
24V
80%
85 ~ 264 VAC