DRS-480-48
RoHS
制造商零件编号:
DRS-480-48
商品编码:
DRS-480-48
制造商/品牌:
MEAN WELL USA Inc.
零件描述:
O/P +48V10A +48V7.7A
产品类别 :
Industrial, DIN Rail Power Supplies
Active
-30°C ~ 70°C (With Derating)
Adjustable Output, PFC, PMBus™
ITE (Commercial)
5.93" L x 4.33" W x 4.94" H (150.7mm x 110.0mm x 125.5mm)
AC or DC
CB, CE, cURus, EAC, UKCA
480W
1
4 kV
10A
48V
93.5%
90 ~ 305 VAC
127V
431V