DRT-480-48
RoHS
制造商零件编号:
DRT-480-48
商品编码:
DRT-480-48
制造商/品牌:
MEAN WELL USA Inc.
零件描述:
AC/DC CONVERTER 48V 480W
产品类别 :
Industrial, DIN Rail Power Supplies
Obsolete
-20°C ~ 70°C (With Derating)
Adjustable Output
Industrial, ITE (Commercial)
3.94" L x 8.94" W x 4.93" H (100.0mm x 227.0mm x 125.2mm)
AC or DC
CB, CE, cULus, cURus, TUV
480W
1
3 kV
10A
48V
90%
340 ~ 550 VAC (3 Phase)
480V
780V