MDR-100-24
RoHS
制造商零件编号:
MDR-100-24
商品编码:
MDR-100-24
制造商/品牌:
MEAN WELL USA Inc.
零件描述:
AC/DC CONVERTER 24V 96W
产品类别 :
Industrial, DIN Rail Power Supplies
Active
-10°C ~ 60°C (With Derating)
Adjustable Output, Universal Input
Industrial, ITE (Commercial)
3.94" L x 2.17" W x 3.54" H (100.0mm x 55.0mm x 90.0mm)
AC or DC
CCC, cURus, TUV
96W
1
3 kV
4A
24V
86%
85 ~ 264 VAC
120V
370V