S8VK-X12024A-EIP
RoHS
制造商零件编号:
S8VK-X12024A-EIP
商品编码:
S8VK-X12024A-EIP
制造商/品牌:
Omron Automation and Safety
零件描述:
PWR SUP 120W 24DC5A EIPIM
产品类别 :
Industrial, DIN Rail Power Supplies
Active
-40°C ~ 70°C (With Derating)
Adjustable Output, IP20, Universal Input
ITE (Commercial)
3.39" L x 2.17" W x 3.54" H (86.0mm x 55.0mm x 90.0mm)
AC or DC
CE, cURus, EAC, KC, RCM, TUV, UL
120W
1
3 kV
5A
24V
92%
85 ~ 264 VAC
90V
350V