SCP30D15B-DN
RoHS
制造商零件编号:
SCP30D15B-DN
商品编码:
SCP30D15B-DN
制造商/品牌:
SolaHD
零件描述:
30W 15/15V SW P S SLIM DIN
产品类别 :
Industrial, DIN Rail Power Supplies
Active
-25°C ~ 65°C
IP20, Universal Input
ITE (Commercial)
2.67" L x 1.37" W x 4.43" H (68.0mm x 35.0mm x 113.0mm)
AC or DC
CE, cURus
30W
2
1A, 1A
15V
-15V
68%
85 ~ 264 VAC
100V
375V