S8VK-S48024
RoHS
制造商零件编号:
S8VK-S48024
商品编码:
S8VK-S48024
制造商/品牌:
Omron Automation and Safety
零件描述:
AC/DC CONVERTER 24V 480W
产品类别 :
Industrial, DIN Rail Power Supplies
Active
-40°C ~ 70°C (With Derating)
Adjustable Output, PFC, Universal Input
ITE (Commercial)
4.81" L x 2.36" W x 4.88" H (122.2mm x 60.0mm x 124.0mm)
AC or DC
CE, cURus, TUV
480W
1
3 kV
20A
24V
93%
85 ~ 264 VAC
90V
350V