S8VK-C48024
RoHS
制造商零件编号:
S8VK-C48024
商品编码:
S8VK-C48024
零件描述:
AC/DC CONV 480W 24VDC 20A
Active
-25°C ~ 60°C
Adjustable Output, IP20, Universal Input
ITE (Commercial)
5.91" L x 3.54" W x 4.92" H (150.0mm x 90.0mm x 125.0mm)
AC
CE, cURus, TUV
480W
1
3 kV
20A
24V
91%
85 ~ 264 VAC